Tel.: +420 585 157 488
Po-So: 9.00–19.00


» nová registrace
» výhody registrace
» zapomenuté heslo
Nákupní košík je prázdný

Zboží do košíku vložíte kliknutím na ikonu nákupního košíku v položce zboží.
Aby zboží zůstalo v košíku vloženo, je nutné mít povoleny cookies, jinak se po obnovení stránky košík znovu vyprázdní.


0 ks
0,- Kč
domů
košík
o nákupu

Jak nakupovat Nákup na Slovensko Slevy pro studenty Obchodní podmínky Dopravní podmínky Platební podmínky Reklamace Záruka Podmínky vyplácení DPH

splátky

Jak nakoupit na splátky Nabídka splátek Pojištění úvěru Informace o splátkách Výhody nákupu na splátky

podpora

Výrobci zboží

o firmě

Historie Nabídka práce Prodejny

kontakty

Kontakty na zaměstnance Kontakty na prodejny

ceníky

Zboží v akci Novinky Zlevněné zboží Výprodej RSS kanály

moje menu

Nová registrace Přihlášení / odhlášení Zapomenuté heslo Přihlašovací údaje Fakturační a dodací údaje Přehled objednávek Informace o zásilce Nákupní košík Uložení / načtení košíku Odkaz na obsah košíku Oblíbené Porovnat zboží Nastavení cookies

nápověda

Položky zboží Jak nakupovat Jak nakoupit na splátky Verze stránek 3.35.1013

Příklady hledání
monitor- nalezne záznamy obsahující monitor, monitory, netmonitoring apod.
monitor LCD- nalezne záznamy obsahující monitor a zároveň LCD
+monitor +LCD- nalezne stejné záznamy jako hledání monitor LCD
+monitor -LCD- nalezne záznamy obsahující monitor a zároveň neobsahující LCD
/monitor /LCD- nalezne záznamy obsahující monitor nebo LCD
"monitor LCD"- frázi nelze hledat, uvozovky se používají jako jednotka palec, př. 17"
Nezadáte-li před hledané slovo znak + nebo -, automaticky se přidává +
Hledaná slova zadávejte s diakritikou, na velikosti písmen nezáleží.
Minimální délka hledaného slova je 2 znaky.
vyhledávání
Nebylo vybráno zboží k porovnání

Zboží k porovnání vyberete v detailu položky kliknutím na odkaz Přidat k porovnání.
Aby se zboží přidalo k porovnání, je nutné mít povoleny cookies, jinak se po obnovení stránky zboží z porovnání odstraní.

aktualizováno: 16.10.2019 23:53
uživatelů on-line: Shop Roku 2015
Nacházíte se: Domů > Síťové prvky > Optika > Media konvertory > TP-LINK MC100CM

Produkt

TP-LINK MC100CM

multimode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max. 2km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC
Základní informace
Kód:9050439
P/N:MC100CM
Záruka:60 měsíců
Stavy skladů:
Internet: Skladem 5 ks
Hrabová: Skladem 2 ks
Mar. Hory: Po objednání
Ostatní prodejny: Ověřit dostupnost
Výrobce:» TP-LINK
V nabídce od:6.10.2009
Cena:729,- Kč602,50 Kč bez DPH
Koupit:
 
 
 umístění
 popis zboží

TP-LINK MC100CM

Média konvertor sítě Fast Ethernet

Hlavní znaky:

  • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
  • Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km.

MC100CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC100CM, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC100CM podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19', automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX, automatické vyjednávání duplexního režimu na portu TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC100CM podporuje přenos dat pomocí multirežimového optického kabelu na vzdálenost až 2 km.

Funkce

  • Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX.
  • Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km.
  • Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
  • Externí napájení
 fotografie
 dokumentace
 Vysvětlivky


Prodejny

  • ES - sklad prodejny v Ostravě - Hrabová
  • OV - sklad prodejny v Ostravě - Mariánské Hory

Stavy skladů

  • - zboží je skladem
  • - zboží je na cestě, zboží je objednáno u dodavatele a čeká se na jeho dodání a naskladnění
  • - zboží je na objednávku bez zálohy, zboží není skladem, ale lze jej objednat z jiné prodejny nebo u dodavatele
  • - zboží je nedostupné, nemá je skladem ani dodavatel a není znám přesný termín dodání zboží

Ostatní symboly

- u zboží je zadaná poznámka, zobrazí se po najetí kurzorem myši na symbol
- zboží má množstevní slevy, zobrazí se po najetí kurzorem myši na symbol
- vymaže zboží z nákupního košíku

Texty místo symbolu košíku

Je-li zboží označeno slevou, prodejní kód končí písmenem X, nelze u tohoto zboží zadat počet kusů k zakoupení. Vždy lze koupit pouze jeden kus.

  • dočasně nedostupné - zboží nemá dodavatel skladem a není znám přesný termín dodání, do potvrzení termínu dodání nelze zboží koupit
  • prodej jen na prodejně - většinou výprodejové zboží, které je nutné před zakoupením vidět, zboží nelze koupit přes internetový obchod
  • již se neprodává - archivní zboží, které se přestalo prodávat nebo jej dodavatel nedodává, zboží nelze koupit
  • nelze koupit - doplňující informační položky zboží, nelze jej koupit
  • již brzy v prodeji - zboží je novinka připravovaná do prodeje, dodavatel je ale ještě nedodává a nemá ani stanovenou cenu
  • na dotaz - zboží je možné objednat telefonicky po upřesnění ceny a dostupnosti

» podrobnější informace

vybrané příslušenství
Zobrazí další vybrané příslušenstvídalší příslušenství
TP-LINK TL-SM311LM
TP-LINK TL-SM311LM
cena: 449,- Kč
TP-LINK TL-SM311LS
TP-LINK TL-SM311LS
cena: 449,- Kč
TP-LINK TL-SM321A
TP-LINK TL-SM321A
cena: 899,- Kč
TP-LINK TL-SM321B
TP-LINK TL-SM321B
cena: 548,- Kč
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
RSS  obchodní podmínky  splátky  kontakty
Webové stránky ALFA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím